Кар'єра

Підприємство ТОВ "Українські гумати" - це в першу чергу сильна команда професіоналів з різних напрямків бізнесу. Тому кар'єра в нашій компанії - це досвід випробувати себе в різних сферах діяльності, зміцнити свій багаж знань та умінь, бути задіяним та причетним до підтримки здоров'я української нації шляхом виробництва органічних добрив для вирощування корисних та смачних продуктів.

career

Розвиток працівників є одним із основних пріоритетів ТОВ "Українські гумати». Властивість компанії вдосконалюватися безпосередньо залежить від професіоналізму працівників та наявності ефективної системи управління.

Наша компанія докладає усіх зусиль, щоб працівники отримували від своєї роботи не менше задоволення, а ніж споживачі отримують від застосування нашої продукції.

Кожний день у всіх підрозділах підприємства "Українські гумати" наші співробітники слідують принципам творчості та взаємопідтримки.

Ключовими цінностями компанії ТОВ "Українські гумати" є:

starСтворити середовище для розвитку, навчання та самореалізації кожної людини

starЗабезпечити працівникам впевненість в стабільному майбутньому

starОрганізувати роботу в команді талановитих, енергійних професіоналів, відданих своїй справі

starДосягати успіхів разом з сильною командою. Для нас важливий не тільки ріст виробничих результатів, але й ріст кожного співробітника, адже розвиток компанії - це розвиток кожної людини в ній!


Якщо ви прагнете більшого, хочете впливати на розвиток сільськго господарства в національних та міжнародних масштабах, професійно рости та розвиватися, бути впевненим у своєму майбутньому та відчувати гордість за компанію, в якій ви працюєте, у цьому випадку вам варто замислитися над можливістю кар'єри в ТОВ "Українські гумати".

Якщо ви бажаєте досягнути успіху в кар'єрі, надсилайте свої резюме за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Це не тільки можливість отримати досвід, випробувати себе в різних напрямках бізнесу, але найголовніше - це можливість займатися улюбленою справою та створювати нове майбутнє.

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>