«УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ» на АгроШоу 2019 в Черкасах

УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ на АгроШоу 2019 УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ на АгроШоу 2019

Компанія «Українські гумати» прийняла участь в щорічному міжнародному агропромисловому експо-фесті – «AGROSHOW Ukraine 2019» (АгроШоу 2019).

16-19 травня 2019 року у м. Черкаси на території аеропорту розгорнувся феєричний Агрокарнавал.


Майже 9000 тисяч відвідувачів змогли побачити на власні очі парад сучасної техніки, відвідати демо-поля, перейняти досвід найсучасніших технологій та насолодитися яскравими образами стендистів та їх креативними дизайнерськими експозиціями.


Українські гумати на агрошоу в Черкасах 2019Стенд компанії «Українські гумати» користувався чималою популярністю впродовж всіх днів виставки. До стенду підходили як фермери-початківці, працівники держструктур, так і представники та спеціалісти агропідприємств з України та закордону.


На AGROSHOW 2019 викликали великий інтерес, особливо у фермерів та керівників с/г підприємств, новинки-2019 компанії УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ:
► УДОСКОНАЛЕНИЙ препарат ТМ «Українські гумати» PROFESSIONAL
► Антистресант ГК-17
► та серія препаратів FARMER – комплексних гуміново-фульвових добрив для овочевих, плодово-ягідних культур, картоплі та коренеплодів і декоративних рослин.

Найбільш активними були представники підприємств, що постійно застосовують органічні добрива торгівельної марки «Українські гумати» в рамках стимулювання росту, зняття стресів та підживлення своїх культур. Вони цікавилися новинками 2019 року, цінами, умовами співпраці та поставок, нюансами в технологіях застосування кожного виду органічних препаратів.


Дякуємо всім відвідувачам! Були дуже раді бачити знайомі обличчя та вдячні за нові знайомства, нові контракти та подальшу співпрацю!

Ваші «Українські гумати»!

 

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>