Переваги гумінових добрив: дія гумінових кислот та їх солей

Вплив гумінових кислот та їх солей на рослини, ґрунт та екосистему в цілому досліджувався протягом багатьох десятиліть вченими-дослідниками на базі природознавчих інститутів. Дослідження в даній сфері продовжується й досі.

 Гумінові кислоти та їх особливості

Гумінові кислоти являють собою набір природних органічних сполук, які утворюються внаслідок гуміфікації рослинних залишків. Тобто під час розкладання рослинних органічних решток утворюється клас природних сполук, які необхідні для життя та розвитку рослин.

Важливо зазначити, що структура гумінових кислот забезпечує їх здатність до утворення комплексів та іонного обміну. Фізіологічно активні речовини, що входять до складу гумінових кислот забезпечують їх високу активність. Дослідниками було встановлено позитивний вплив гумінових кислот на біоенергетичну систему організму рослини.

Отже, гумінові кислоти необхідні для життєдіяльності рослин та підвищують її здатність до виживання.

Солі гумінових кислот як діюча речовина якісних гумінових добрив

Гумінові речовини в ґрунті перебувають в малоактивній формі через велику кількість функціональних груп. В процесі виробництва гумінових добрив відбувається розблокування функціональних груп. В результаті чого гумінові кислоти переходять в більш активну форму – солі. Таким чином солі гумінових кислот є водорозчинними, тому легко засвоюються рослинами та є високоактивними в ґрунті.

Солі гумінових кислот сприяють активному синтезу основного будівельного матеріалу рослин – білку. Під впливом солей гумінових кислот змінюється вміст елементів живлення клітин в рослинах, що сприяє активізації систем організму рослини.

Таким чином застосування гумінових добрив сприяє:
► росту врожаю с/г культур;
► підвищенню енергії проростання насіння, а тому покращення показників схожості;
► посиленню росту кореневої системи, що підвищує поглинання та засвоєння елементів живлення та стимулює обмін речовин рослини;
► підвищенню рівня приживаності розсади;
► росту рівня опірної здатності рослин хворобам та стійкості в стресових умовах.

Окрім стимулюючої дії на рослини солі гумінових кислот інтенсифікують діяльність тих мікроорганізмів в ґрунті, які беруть участь в розкладанні поживних решток.

Солі гумінових кислот слати міцним фундаментом дієвості органічних добрив ТМ «Українські гумати». На основі якого було побудовано високу ефективність препарату через додавання комплексу солей фульвових та дикарбонивих кислот з комплексом мікроелементів.

Обирайте якісні добрива!

Якісні добрива ТМ «Українські гумати»
перевірені часом та дослідженнями замовляйте за телефонами:
(067) 000-11-58, (050) 928-40-34

 

 

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>