В чому основа високоефективних гуматів?

Ринок добрив з кожним роком розширюється не тільки інноваційними мінеральними препаратами та органо-мінеральними добривами, а також зростає попит на органічні та рідкі комплексні добрива. Тенденція збільшення попиту на органічні добрива пов’язана з глобальним зростанням популярності органічних продуктів в Україні.

ЯК ВСЕ ПОЧИНАЛОСЬ…

Асортимент регуляторів та стимуляторів росту рослин, бактеріальних препаратів органічного походження постійно розширюється, однак, на практиці використання багатьох із них часто обмежене їхньою високою вартістю. У цьому сенсі гумати більш перспективні для застосування завдяки їхній доступності для українського аграрія, тому останніми роками гумінові препарати набувають все більшої популярності в аграрному секторі країни.

Такий продукт як гумат калію – головним компонентом якого є гумінові солі – отримав надзвичайне розповсюдження в західному сільському господарстві вже декілька десятків років тому, в той час як його популярність в Україні лише набирає обертів. Проте, за досить невеликий період часу його унікальні властивості належним чином оцінили українські фермери, що дозволило модернізувати саме вітчизняну технологію вирощування сільськогосподарських культур.

Цікавий факт: єгиптяни використовували гумінові кислоти для підвищення родючості земель, хоча слова такого не знали. Ніл приносив під час повеней мул, в якому тих кислот було 2 грами в кожному літрі. У Радянському Союзі 1936 року створено перші препарати з такою ж кількістю гумінових кислот. До 1995 року не вміли робити добрива з великим вмістом корисних речовин, так і залишаючись на позначці в 2 грами.

В Україні ринок гуматів почав своє зародження у кінці 90-х років. Перші гумати, що з’явились на ринку України були імпортовані з країн Європи, а пізніше з Росії. В 2004-2005 рр. почався швидкий ріст ринку, який не припиняється й до тепер. Починаючи з 2010 року обсяги споживання на ринку України збільшувалися щороку на 20-25%.

Хоча цей товар присутній на ринку України вже 20 років, лише протягом останніх десяти років спостерігаємо активний розвиток ринку. В майбутньому прогнозують подальший розвиток, адже залишається велика кількість господарств, які ще не використовували гумати в своїй діяльності.

«В ЧОМУ СІЛЬ?»

Гумати — солі гумінових та фульвових кислот, які отримують з торфу та бурого гумусового вугілля слабкими водними розчинами лугів. У процесі виробництва гумінові та фульвові кислоти виділяються разом, тому їх прийнято називати гуматами. Гумати — багатофункціональні сполуки, що мають різноманітні хімічні та біологічні властивості.

Основними складовими гумусу є: гуміни, гумінові та фульвові кислоти.

Гуміни — нерозчинна органічна частина гумусу. Гумінові та фульвові кислоти — розчинні у вигляді солей та мають високу фізіологічну та біологічну активність, виступають антистресантами широкого спектру дії, стимулюють ріст та розвиток кореневої системи, вегетативної маси рослин.

Найпоширенішим методом одержання гумінових препа¬ратів є вилуговування гумусових речовин.

Чим вищий вміст гумінових кислот у сировині, тим більша концентрація гуматів у препараті.

Humaty

Вміст гумінових кислот у торфах і вугіллі коливається від 10 до 88%, причому з підвищенням ступеня вуглефікації бурого вугілля і з наближенням його до стадії кам'яного, вміст гумінових кислот меншає.

Тобто гумати отримані з леонардиту, в 5–18 разів концентрованіші, ніж препарати, отримані з торфу, сапропелю чи біогумусу, це й відображається на нормі, ефективності та вартості обробки 1 га.


Органічні добрива УКРАЇНСЬКІ ГУМАТИ – це висококонцентровані професійні добрива з комплексом солей гумінових, фульвових та карбонових кислот, амінокислот та мікроелементів.

Виготовлений препарат з біологічно активного леонардиту та глибинного торфу. Така комбінація вихідної сировини дозволяє отримати > 110 г/л гумінових кислот, > 40 г/л фульвових кислот, > 30 г/л амінокислот і мікроелеменів та > 30 г/л калію у натуральній величині.

Обирай високоефективні органіні добрива!
Для замовлення телефонуйте (067) 000-11-58, (050) 928-40-34

Ми завжди раді вам допомогти

*

Ми готові відповісти на будь-яке ваше запитання найбільш зручним для Вас чином

 

Зателефонуйте нам

Наша гаряча лінія доступна для вас
(050) 928 40 34, (067) 000 11 58
Понеділок-П'ятниця: з 08-00 до 21-00
Субота: з 08-00 до 20-00

 

Залиште повідомлення

Залиште ваше повідомплення в цій формі! Ми отримаємо його на e-mail та обов'язково надамо відповідь найближчим часом. Детальніше >>>

 

Консультація онлайн

Онлайн чат зі спеціалістом 24/7, адже ми не можемо залишити без уваги жодного клієнта. Завжди Вам раді!
Отримати консультацію онлайн >>>